Сегодня 17 Декабря 2017, 21:37
14:51  27.03.2017
ЗАЯВА ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ

ЗАЯВА ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ

Рішення РНБО – це відверта політична капітуляція перед порушниками закону. Це свідчення безпорадності влади, її нездатності навести правовий порядок в країні, забезпечити дію Конституції, гарантувати права і свободи українських громадян. Не маючи сил приборкати екстремістів, влада намагається їх очолити. Вона порушує Конституцію і закони України, встановлює фактичну вуличну диктатуру і «надзвичайщину».

Ці рішення, по суті, зривають переговори із врегулювання ситуації на сході України. Вони суперечать не тільки духу і букві Мінських угод, але і нашим зобов'язанням перед європейськими країнами-гарантами дотримання досягнутих домовленостей.

Рішення РНБО також мають ознаки сепаратизму і можуть привести до необоротного відмежування окремих районів Донецької та Луганської областей від українського Донбасу. Це зрада інтересів українських громадян - жителів Донбасу. Це шлях до катастрофи в національній економіці, енергетиці, промисловості. Це остаточне перетворення державного бюджету в бюджет війни і злиднів.

ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК виступає з різким засудженням прийнятих рішень і вимагає їх негайної відміни. Ми закликаємо українську і світову громадськість виступити на підтримку нашої позиції.


Вы можете поделиться новостью в социальных сетях

Вверх