День Перемоги у Костянтинівському району

У кожної країни, кожного народу є своє головне свято, що відзначається щорічно протягом довгого часу. Воно об'єднує націю почуттям гордості за доблесні подвиги предків, які залишаться в пам'яті нащадків навічно. Таке свято є і в Україні. Це День Перемоги! Це особливо емоційне свято, що єднає усі покоління, переповнює спільними почуттями радості і смутку.

Крізь полум'я боїв, страждання і смерть, крізь гіркоту поразок та непоправні втрати йшов наш народ до великої перемоги.

У ці травневі дні в кожній родині згадують про тих, хто не повернувся з тієї страшної війни та висловлюють слова щирої подяки всім живим ветеранам.
8 травня 2018 року у Іванопільському сільському будинку культури (Костянтинівський район) пройшов святковий концерт присвячений Дню Перемоги. На заході були присутні учні Іванопільської школи, місцеві жителі та представники «Опозиційного блоку». Всіх присутніх привітала голова територіальної організації політичної партії «Опозиційний блок» у Костянтинівському районі Донецької області Лариса Степаненко. Вона висловили слова щирої подяки всім хто героїчно відстояв наше невід'ємне право жити вільно на рідній землі.
Також Л.Степаненко особисто привітала в’язня концтабору, ветеранів та дітей війни.
09.05.2018

Для вступления в наши ряды заполните и отправьте форму ниже.